Köpeklere Fısıldayan Adamım Ben

Bildiğiniz gibi bir çok kişi sevmek için evine köpek alıyor. Kardeşim evde köpek beslenmez. Evde köpeğin işi ne. Git kuş al. Kedi al. Timsah al. Ama köpek alma. Çişi gelir dışarı çıkar, kakası gelir dışarı çıkar. Bu köpek hayvanı dışarıyı seven hayvandır. Ha kediler sevmez mi? Onlarda sever ama onlar istedimi camdan çıkar gider, kuşlar da kafesinde pırr uçar. Timsahın evde ne işi var?

Bugün sizlere kaniş hayvanlarından bahsedecem. Bu kaniş hayvanları çok cana yakın olsalarda aslında tam bir insan düşmanıdır. Size koklama bahanesiyle yaklaşır bi bakmışın totodan yarım kilo koparmış. Fazla yaklaşmayın o yüzden.

Sizlere aşağıdaki beyaz kanişten bahsedeyim. Bana geldiğinde tam bir canavardı, oniki dakikalık iki seansta görüğünüz gibi kuzuya çevirdim. Yok kuzu çevirmedim. Kuzu gibi oldu.

img_0009_600x450

Bakın yanına insan yaklaşıyor hiç bir şey yapmıyor. Umursamıyor bile.

img_0010_600x450

Yat diyince söz dinliyor.

img_0011_600x450

Şu an napıyor siz söyleyin. Bilemediniz değil mi? Köpek taklidi yapıyor burada.

Aslında elimi ağzına soktuğum bir fotoğraf da vardı ama babamın şarjı bittiği için çekemedi. Neyse bir ara kangal köpekleri gelecek eğitim için onlarla çekilen fotoğrafları eklerim.

Bu Yazıya Puan Verin

    None Found

Yazar Hakkında

admin

Yorum Yapın

XHTML Etiketlerini Kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>